Zápasy páteční kvalifikace se budou hrát od 15:00. V sobotu i neděli pak program startuje od 9:00.

Jan Louda, USK Plzeň

Ve dnech 11.‑13.3.2016 se v Plzni na Borech v hale Slávie VŠ uskuteční 7. ročník Velké ceny města Plzně v badmintonu.

Turnaj je zařazen mezi 5 nejvýznamnějších turnajů v České republice, zúčastní se nejlepší hráči a hráčky českého žebříčku.

Akce se koná pod záštitou pana Martina Zrzaveckého, Primátora města Plzně.

Vítězi jednotlivých disciplín se stali:

  • DM: Vojtěch Šelong (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
  • DŽ: Hana Milisová (SKB Český Krumlov)
  • ČM: Ondřej Král, Ivo Stoklas (Sokol Židlochovice, Sokol Meteor Praha-Radotín)
  • ČŽ: Eliška Maixnerová, Hana Milisová (Astra Praha, SKB Český Krumlov)
  • SČ: Vojtěch Šelong, Hana Milisová (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice, SKB Český Krumlov)
  • Medailistky ve dvouhře žen 2014

    Vítězi jednotlivých disciplín se stali:

  • DM: Adam Mendrek (TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice)
  • DŽ: Hana Milisová (SKB Český Krumlov)
  • ČM: Ondřej Král, Ivo Stoklas (Sokol Židlochovice, Sokol Meteor Praha-Radotín)
  • ČŽ: Eliška Maixnerová, Hana Milisová (Astra Praha, SKB Český Krumlov)
  • SČ: Jaromír Janáček, Hana Milisová (SKB Český Krumlov)
  • Martina Vacková, Monika Erbenová

    Vítězi jednotlivých disciplín se stali:

  • DM: Petr Jelínek (BC RSC Brno)
  • DŽ: Hana Milisová (SKB Český Krumlov)
  • ČM: Pavel Florián, Ondřej Kopřiva (SKB Český Krumlov, Sokol Dobruška)
  • ČŽ: Eliška Maixnerová, Hana Milisová (Astra Praha, SKB Český Krumlov)
  • SČ: Vojtěch Šelong, Denisa Šikalová (Orlová-Lutyně, Deltacar Benátky nad Jizerou)
  • Přečíst si můžete článek o turnaji na serveru czechbadminton.cz.

    Jiří Provazník a Hana Milisová, vítězové smíšené čtyřhry

    Vítězi jednotlivých disciplín se stali:

  • DM: Petr Jelínek (BC RSC Brno)
  • DŽ: Hana Milisová (SKB Český Krumlov)
  • ČM: Jiří Provazník, Pavel Drančák (Deltacar Benátky n.J., Sokol Meteor Praha-Radotín
  • ČŽ: Šárka Křížková, Kateřina Tomalová (Sokol Dobruška, Sokol Klimkovice)
  • SČ: Jiří Provazník, Hana Milisová (Deltacar Benátky n.J., SKB Český Krumlov)
  • Přečíst si můžete článek o turnaji na serveru czechbadminton.cz.

    Monika Erbenová a Martina Vacková, vítězky čtyřhry žen

    Svá loňská prvenství obhájili ve smíšené čtyřhře Daniel Skrčený a Monika Erbenová (BaC Kladno), ve čtyřhře žen Monika Erbenová a Martina Vacková (BaC Kladno, Sokol Králův Dvůr), ve čtyřhře mužů Josef Rubáš a Jaroslav Sobota (USK Plzeň) a ve dvouhře žen Dominika Koukalová (BK 93 Hořovice). Jediným novopečeným vítězem se stal Marián Šulko (Slovensko), který zvítězil ve dvouhře mužů.

    Přečíst si můžete článek o turnaji na serveru czechbadminton.cz.

    Ve dnech 27.‑28.2.2010 se v Plzni uskutečnil 1. ročník Velké ceny města Plzně v badmintonu.

    Dvouhra mužů

    Dvouhra mužů

    1. Jan Segeč (USK Plzeň)
    2. Lukáš Kurz (Astra Praha)
    3.-4. Jaroslav Holeček (BaC Kladno)
    3.-4. Zdeněk Sváta (Sokol Dobruška)

    Dvouhra žen

    Dvouhra žen

    1. Dominika Koukalová (BK Hořovice)
    2. Lucie Havlová (Sokol Doubravka)
    3.-4. Eliška Maixnerová (Astra Praha)
    3.-4. Kateřina Krejčová (USK Plzeň)

    Čtyřhra mužů

    Čtyřhra mužů

    1. Jaroslav Sobota, Josef Rubáš (USK Plzeň)
    2. Jakub Bitman, Pavel Drančák (Sokol Meteor Praha Radotín)
    3.-4. Radek Gregor, Petr Hošek (Astra Praha, Hamr Praha)
    3.-4. Daniel Holec, Jakub Zahrádka (Astra Praha)

    Čtyřhra žen

    Čtyřhra žen

    1. Martina Vacková, Monika Erbenová (Sokol Králův Dvůr, BaC Kladno)
    2. Markéta Kozová, Kateřina Krejčová (USK Plzeň)
    3.-4. Zuzana Kocourková, Jana Nejedlová (Sokol Dobruška, Slavia TU Liberec)
    3.-4. Eva Davidová, Hana Jiruchová (Slavia TU Liberec, Sokol Dobruška)

    Smíšená čtyřhra

    Smíšená čtyřhra

    1. Daniel Skrčený, Monika Erbenová (BaC Kladno)
    2. Jan Štika, Martina Vacková (Spoje Praha, Sokol Králův Dvůr)
    3.-4. Jaroslav Sobota, Markéta Kozová (USK Plzeň)
    3.-4. Petr Hošek, Eliška Maixnerová (Hamr Praha, Astra Praha)

    Partneři turnaje
    Město Plzeň
    Nadace 700 let města Plzně
    KTA Technika
    Nadace sportující mládeže
    Český badmintonový svaz
    Badmintonové vybavení RSL a Victor
    MN Sport
    Cestovní kancelář Loudatour
       
    Informace o turnaji:
    an image
    Ing. Milada Nováková
    telefon: 377 478 013
    mobil: 602 169 692
    e-mail: miladanovakova@centrum.cz
    Plakát turnaje
    Plakát turnaje